Fixtures All

Subsidary League 2019 Group B
Three
Saturday 23rd March, 2019
St Mochtas
V
St Patrick's GFC
5:00pm
Venue: Páirc Mochta
Referee: Kevin Carroll
Subsidary League 2019 Group A
Three
Sunday 24th March, 2019
Clan na nGael
V
Kilkerley Emmets
11:00am
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: David Loughran
Subsidary League 2019 Group A
Three
Sunday 24th March, 2019
St Brides
V
St. Kevins
11:00am
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: Barry Byrne
Subsidary League 2019 Group A
Three
Sunday 24th March, 2019
Cooley Kickhams
V
Stabannon Parnells GFC
11:00am
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: Paul Drumm
Subsidary League 2019 Group A
Three
Sunday 24th March, 2019
St Fechins GAA
V
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
11:00am
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: Alan Goring
Subsidary League 2019 Group A
Three
Sunday 24th March, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Bye
11:00am
Venue:
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Three
Sunday 24th March, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Geraldines
11:00am
Venue: John Markey Park
Referee: Brian Brady
Subsidary League 2019 Group B
Three
Sunday 24th March, 2019
Dreadnots
V
Newtown Blues
11:00am
Venue: Páirc Dreadnots
Referee: Liam O'Neill
Subsidary League 2019 Group B
Three
Sunday 24th March, 2019
Naomh/Martin/Glen Emmetts
V
Glyde Rangers
11:00am
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: Rory Mc Cullough
Tom Duffy Trophies Division Three
One
Sunday 31st March, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Bye
12:00pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Two
Sunday 31st March, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
St Fechins GAA
11:00am
Venue: Gaelic Grounds, Drogheda
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Two
Sunday 31st March, 2019
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
V
Cooley Kickhams
11:00am
Venue: Páirc de Róiste
Referee: Tadhg Rooney
Subsidary League 2019 Group A
Two
Sunday 31st March, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
Clan na nGael
11:00am
Venue: Stabannon Parnells
Referee: John Murphy
Subsidary League 2019 Group A
Two
Sunday 31st March, 2019
Kilkerley Emmets
V
St Brides
11:00am
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: Colin Halligan
Subsidary League 2019 Group B
Two
Sunday 31st March, 2019
Geraldines
V
St Mochtas
11:00am
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
One
Wednesday 3rd April, 2019
St Patrick's GFC
V
Kilkerley Emmets
6:30pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: Colin Halligan
Under Sixteen Div One 2019
One
Wednesday 3rd April, 2019
St Brides
V
Geraldines
6:30pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: Finton Levins
Under Sixteen Div One 2019
One
Wednesday 3rd April, 2019
Cooley Kickhams
V
Stabannon/St Kevins
6:30pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: Paul Drumm
Under Sixteen Div One 2019
One
Wednesday 3rd April, 2019
Glen Emmets
V
Dowdallshill/Roche Emmetts
6:30pm
Venue: Cusack Park
Referee: Barry Byrne
Under Sixteen Division Two 2019
One
Wednesday 3rd April, 2019
Glyde Rangers
V
Newtown Blues
6:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: Tadhg Rooney
Under Sixteen Division Two 2019
One
Wednesday 3rd April, 2019
St Fechins GAA
V
Clan na nGael
6:30pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: Paul Burke
Under Sixteen Division Two 2019
One
Wednesday 3rd April, 2019
Dreadnots
V
Hunterstown Rovers GFC
6:30pm
Venue: Páirc Dreadnots
Referee: Alan Goring
Under Sixteen Division Two 2019
One
Wednesday 3rd April, 2019
Naomh Mairtin
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
6:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: Liam O'Neill
Under Twelve North 2019
One
Thursday 4th April, 2019
St Mochtas
V
Bye
12:00pm
Venue:
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
One
Thursday 4th April, 2019
Newtown Blues
V
Bye
12:00pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
One
Thursday 4th April, 2019
Geraldines
V
Geraldines
6:30pm
Venue: Geraldines
Referee: Seán Doherty
Under Twelve North 2019
One
Thursday 4th April, 2019
Clan na nGael
V
Dundalk Young Irelands
6:30pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: John Murphy
Under Twelve North 2019
One
Thursday 4th April, 2019
Na Piarsaigh
V
St Brides
6:30pm
Venue: Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh
Referee: Paul Drumm
Under Twelve North 2019
One
Thursday 4th April, 2019
Cooley Kickhams
V
Kilkerley Emmets
6:30pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: Colin Halligan
Under Twelve North 2019
One
Thursday 4th April, 2019
Glyde Rangers/Westerns
V
Roche Emmets GFC
6:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: Declan Dunne
Under Twelve South 2019
One
Thursday 4th April, 2019
St Fechins GAA
V
St Nicholas GFC
6:30pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: Tony Butler
Under Twelve South 2019
One
Thursday 4th April, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
Naomh Fionnbarra
6:30pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: Tadhg Rooney
Under Twelve South 2019
One
Thursday 4th April, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Naomh Mairtin
6:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: Kevin Carroll
Under Twelve South 2019
One
Thursday 4th April, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
St. Kevins
6:30pm
Venue: Páirc Oilibhéar Pluincéad
Referee: Alan Goring
Under Twelve South 2019
One
Thursday 4th April, 2019
Glen Emmets
V
Mattock Rangers
6:30pm
Venue: Cusack Park
Referee: Thomas Mulholland
Under Twelve South 2019
One
Thursday 4th April, 2019
Wolfe Tones Football
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
6:30pm
Venue: Pairc Bhoilfe Toin
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
One
Friday 5th April, 2019
Cooley Kickhams
V
Newtown Blues
8:00pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: Brian Brady
Subsidary League 2019 Group A
Four
Sunday 7th April, 2019
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
11:00am
Venue: Páirc de Róiste
Referee: James Carroll
Subsidary League 2019 Group A
Four
Sunday 7th April, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
St Fechins GAA
11:00am
Venue: Stabannon Parnells
Referee: Thomas Mulholland
Subsidary League 2019 Group A
Four
Sunday 7th April, 2019
Kilkerley Emmets
V
Cooley Kickhams
11:00am
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: Barry Byrne
Subsidary League 2019 Group A
Four
Sunday 7th April, 2019
St. Kevins
V
Clan na nGael
11:00am
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Four
Sunday 7th April, 2019
St Brides
V
Bye
11:00am
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Four
Sunday 7th April, 2019
Glyde Rangers
V
Naomh Fionnbarra
11:00am
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: Declan Dunne
Subsidary League 2019 Group B
Four
Sunday 7th April, 2019
Geraldines
V
Dreadnots
11:00am
Venue: Geraldines
Referee: Kevin Carroll
Subsidary League 2019 Group B
Four
Sunday 7th April, 2019
Newtown Blues
V
St Mochtas
11:00am
Venue: Newtown Blues
Referee: Tommy Mc Enteggart
Subsidary League 2019 Group B
Four
Sunday 7th April, 2019
St Patrick's GFC
V
Naomh/Martin/Glen Emmetts
11:00am
Venue: Páirc Eamoin
Referee: John Murphy
Under Twelve North 2019
One
Monday 8th April, 2019
St Josephs
V
St Patrick's GFC
6:30pm
Venue: Cluskey Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
Clan na nGael
V
Bye
12:00pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
St Fechins GAA
V
Bye
12:00pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
Roche Emmets GFC
V
St Mochtas
6:30pm
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
St Patrick's GFC
V
Glyde Rangers/Westerns
6:30pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
Kilkerley Emmets
V
St Josephs
6:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
St Brides
V
Cooley Kickhams
6:30pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
Geraldines
V
Na Piarsaigh
6:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
Dundalk Young Irelands
V
Geraldines
6:30pm
Venue: Pairc Eire Og
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
Newtown Blues
6:30pm
Venue: Páirc Mhuire, Ardee
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
Mattock Rangers
V
Wolfe Tones Football
6:30pm
Venue: Páirc Máiteoige
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
St. Kevins
V
Glen Emmets
6:30pm
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
Naomh Mairtin
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
6:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Hunterstown Rovers GFC
6:30pm
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Two
Thursday 11th April, 2019
St Nicholas GFC
V
Stabannon Parnells GFC
6:30pm
Venue: Jimmy Pentony Park
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Two
Friday 12th April, 2019
Clan na nGael
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Two
Friday 12th April, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Two
Friday 12th April, 2019
Newtown Blues
V
Hunterstown Rovers GFC
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Two
Friday 12th April, 2019
Kilkerley Emmets
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Two
Sunday 14th April, 2019
Naomh/Martin/Glen Emmetts
V
Bye
12:00pm
Venue:
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Two
Sunday 14th April, 2019
Dreadnots
V
Naomh/Martin/Glen Emmetts
11:00am
Venue: Páirc Dreadnots
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Two
Sunday 14th April, 2019
Glyde Rangers
V
St Patrick's GFC
11:00am
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Two
Sunday 14th April, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
11:00am
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Two
Sunday 14th April, 2019
Newtown Blues
V
Geraldines
11:00am
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Two
Sunday 14th April, 2019
St Brides
V
St Fechins GAA
11:00am
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Two
Sunday 14th April, 2019
St Mochtas
V
St. Kevins
11:00am
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Two
Sunday 14th April, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
11:00am
Venue: GAA Grounds
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Two
Wednesday 17th April, 2019
Geraldines
V
St Patrick's GFC
6:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Two
Wednesday 17th April, 2019
Stabannon/St Kevins
V
St Brides
6:30pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Two
Wednesday 17th April, 2019
Dowdallshill/Roche Emmetts
V
Cooley Kickhams
6:30pm
Venue: Páirc Naomh Bríd, Dowdallshill
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Two
Wednesday 17th April, 2019
Kilkerley Emmets
V
Glen Emmets
6:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Two
Wednesday 17th April, 2019
Clan na nGael
V
Glyde Rangers
6:30pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Two
Wednesday 17th April, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
St Fechins GAA
6:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Two
Wednesday 17th April, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Dreadnots
6:30pm
Venue:
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Two
Wednesday 17th April, 2019
Newtown Blues
V
Naomh Mairtin
6:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
Roche Emmets GFC
V
Bye
12:00pm
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
Geraldines
V
Clan na nGael
7:00pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
Na Piarsaigh
V
Dundalk Young Irelands
7:00pm
Venue: Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
Cooley Kickhams
V
Geraldines
7:00pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
St Josephs
V
St Brides
7:00pm
Venue: Cluskey Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
Glyde Rangers/Westerns
V
Kilkerley Emmets
7:00pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
St Mochtas
V
St Patrick's GFC
7:00pm
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
St Fechins GAA
7:00pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
St Nicholas GFC
7:00pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Naomh Fionnbarra
7:00pm
Venue: Páirc Oilibhéar Pluincéad
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
Glen Emmets
V
Naomh Mairtin
7:00pm
Venue: Cusack Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
Wolfe Tones Football
V
St. Kevins
7:00pm
Venue: Pairc Bhoilfe Toin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Three
Thursday 18th April, 2019
Newtown Blues
V
Mattock Rangers
7:00pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Five
Friday 19th April, 2019
St Fechins GAA
V
Kilkerley Emmets
7:30pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Five
Sunday 21st April, 2019
Clan na nGael
V
St Brides
11:00am
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Five
Sunday 21st April, 2019
Cooley Kickhams
V
St. Kevins
11:00am
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Five
Sunday 21st April, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Stabannon Parnells GFC
11:00am
Venue: Páirc Oilibhéar Pluincéad
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Five
Sunday 21st April, 2019
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
V
Bye
11:00am
Venue:
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Five
Sunday 21st April, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Naomh/Martin/Glen Emmetts
11:00am
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Five
Sunday 21st April, 2019
St Mochtas
V
Dreadnots
11:00am
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Five
Sunday 21st April, 2019
Newtown Blues
V
Geraldines
11:00am
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Five
Sunday 21st April, 2019
Glyde Rangers
V
St Patrick's GFC
11:00am
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Three
Wednesday 24th April, 2019
St Brides
V
Kilkerley Emmets
7:00pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Three
Wednesday 24th April, 2019
Cooley Kickhams
V
Geraldines
7:00pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Three
Wednesday 24th April, 2019
Glen Emmets
V
Stabannon/St Kevins
7:00pm
Venue: Cusack Park
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Three
Wednesday 24th April, 2019
St Patrick's GFC
V
Dowdallshill/Roche Emmetts
7:00pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Three
Wednesday 24th April, 2019
St Fechins GAA
V
Newtown Blues
7:00pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Three
Wednesday 24th April, 2019
Dreadnots
V
Clan na nGael
7:00pm
Venue: Páirc Dreadnots
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Three
Wednesday 24th April, 2019
Naomh Mairtin
V
Hunterstown Rovers GFC
7:00pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Three
Wednesday 24th April, 2019
Glyde Rangers
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
7:00pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
Geraldines
V
Bye
12:00pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
Bye
12:00pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
St Patrick's GFC
V
Roche Emmets GFC
7:00pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
Kilkerley Emmets
V
St Mochtas
7:00pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
St Brides
V
Glyde Rangers/Westerns
7:00pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
Geraldines
V
St Josephs
7:00pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
Dundalk Young Irelands
V
Cooley Kickhams
7:00pm
Venue: Pairc Eire Og
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
Clan na nGael
V
Na Piarsaigh
7:00pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
Mattock Rangers
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
7:00pm
Venue: Páirc Máiteoige
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
St. Kevins
V
Newtown Blues
7:00pm
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
Naomh Mairtin
V
Wolfe Tones Football
7:00pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Glen Emmets
7:00pm
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
St Nicholas GFC
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
7:00pm
Venue: Jimmy Pentony Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Four
Thursday 25th April, 2019
St Fechins GAA
V
Hunterstown Rovers GFC
7:00pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Three
Friday 26th April, 2019
Geraldines
V
Glyde Rangers
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Three
Friday 26th April, 2019
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
Naomh/Martin/Glen Emmetts
7:30pm
Venue: Páirc Mhuire, Ardee
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Three
Friday 26th April, 2019
Cooley Kickhams
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
7:30pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Three
Sunday 28th April, 2019
St Patrick's GFC
V
Clan na nGael
11:00am
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Three
Sunday 28th April, 2019
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
V
Dreadnots
11:00am
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Three
Sunday 28th April, 2019
Naomh/Martin/Glen Emmetts
V
Naomh Fionnbarra
11:00am
Venue: Pairc Naomh Mairtin                
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Three
Sunday 28th April, 2019
Cooley Kickhams
V
St Mochtas
11:00am
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Three
Sunday 28th April, 2019
St Fechins GAA
V
Newtown Blues
11:00am
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Three
Sunday 28th April, 2019
St. Kevins
V
Stabannon Parnells GFC
11:00am
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Three
Sunday 28th April, 2019
Geraldines
V
St Brides
11:00am
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Three
Sunday 28th April, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Kilkerley Emmets
11:00am
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Four
Wednesday 1st May, 2019
Dowdallshill/Roche Emmetts
V
St Brides
7:30pm
Venue: Páirc Naomh Bríd, Dowdallshill
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Four
Wednesday 1st May, 2019
Kilkerley Emmets
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Four
Wednesday 1st May, 2019
Geraldines
V
Glen Emmets
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Four
Wednesday 1st May, 2019
Stabannon/St Kevins
V
St Patrick's GFC
7:30pm
Venue:
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Four
Wednesday 1st May, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
St Fechins GAA
7:30pm
Venue:
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Four
Wednesday 1st May, 2019
Newtown Blues
V
Dreadnots
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Four
Wednesday 1st May, 2019
Clan na nGael
V
Naomh Mairtin
7:30pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Four
Wednesday 1st May, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Glyde Rangers
7:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
St Patrick's GFC
V
Bye
12:00pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
Mattock Rangers
V
Bye
12:00pm
Venue: Páirc Máiteoige
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
Na Piarsaigh
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
Cooley Kickhams
V
Clan na nGael
7:30pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
St Josephs
V
Dundalk Young Irelands
7:30pm
Venue: Cluskey Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
Glyde Rangers/Westerns
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
St Mochtas
V
St Brides
7:30pm
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
Roche Emmets GFC
V
Kilkerley Emmets
7:30pm
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Stabannon Parnells GFC
7:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
St Fechins GAA
7:30pm
Venue: Páirc Oilibhéar Pluincéad
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
Glen Emmets
V
St Nicholas GFC
7:30pm
Venue: Cusack Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
Wolfe Tones Football
V
Naomh Fionnbarra
7:30pm
Venue: Pairc Bhoilfe Toin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
Newtown Blues
V
Naomh Mairtin
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Five
Thursday 2nd May, 2019
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
St. Kevins
7:30pm
Venue: Páirc Mhuire, Ardee
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Four
Friday 3rd May, 2019
Dreadnots
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Páirc Dreadnots
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Four
Friday 3rd May, 2019
Kilkerley Emmets
V
Newtown Blues
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Four
Friday 3rd May, 2019
Naomh/Martin/Glen Emmetts
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin                
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Six
Sunday 5th May, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
11:00am
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Six
Sunday 5th May, 2019
Kilkerley Emmets
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
11:00am
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Six
Sunday 5th May, 2019
St. Kevins
V
St Fechins GAA
11:00am
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Six
Sunday 5th May, 2019
St Brides
V
Cooley Kickhams
11:00am
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Six
Sunday 5th May, 2019
Clan na nGael
V
Bye
11:00am
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Six
Sunday 5th May, 2019
St Patrick's GFC
V
Newtown Blues
11:00am
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Six
Sunday 5th May, 2019
Dreadnots
V
Naomh Fionnbarra
11:00am
Venue: Páirc Dreadnots
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Six
Sunday 5th May, 2019
Naomh/Martin/Glen Emmetts
V
St Mochtas
11:00am
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Six
Sunday 5th May, 2019
Geraldines
V
Glyde Rangers
11:00am
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Four
Tuesday 7th May, 2019
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
Bye
12:00pm
Venue: Páirc Mhuire, Ardee
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Four
Tuesday 7th May, 2019
Naomh Fionnbarra
V
St Patrick's GFC
7:30pm
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Four
Tuesday 7th May, 2019
Clan na nGael
V
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
7:30pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Four
Tuesday 7th May, 2019
Glyde Rangers
V
Naomh/Martin/Glen Emmetts
7:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Four
Tuesday 7th May, 2019
St Brides
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Four
Tuesday 7th May, 2019
St Mochtas
V
St Fechins GAA
7:30pm
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Four
Tuesday 7th May, 2019
Newtown Blues
V
St. Kevins
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Four
Tuesday 7th May, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Four
Tuesday 7th May, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Hunterstown Rovers GFC
7:30pm
Venue: GAA Grounds
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
Na Piarsaigh
V
Bye
12:00pm
Venue: Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
Kilkerley Emmets
V
St Patrick's GFC
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
Geraldines
V
St Mochtas
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
Dundalk Young Irelands
V
Glyde Rangers/Westerns
7:30pm
Venue: Pairc Eire Og
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
Clan na nGael
V
St Josephs
7:30pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
Geraldines
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
St Brides
V
Roche Emmets GFC
7:30pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
St. Kevins
V
Mattock Rangers
7:30pm
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
Naomh Mairtin
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
7:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Newtown Blues
7:30pm
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
St Nicholas GFC
V
Wolfe Tones Football
7:30pm
Venue: Jimmy Pentony Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
St Fechins GAA
V
Glen Emmets
7:30pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
7:30pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Six
Thursday 9th May, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Bye
7:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Five
Friday 10th May, 2019
Geraldines
V
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Five
Friday 10th May, 2019
St Brides
V
Stabannon Parnells GFC
7:30pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Five
Friday 10th May, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Naomh/Martin/Glen Emmetts
7:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Five
Friday 10th May, 2019
Cooley Kickhams
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
7:30pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Five
Friday 10th May, 2019
Newtown Blues
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Five
Sunday 12th May, 2019
Kilkerley Emmets
V
Bye
12:00pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Five
Sunday 12th May, 2019
St Patrick's GFC
V
Naomh/Martin/Glen Emmetts
11:00am
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Five
Sunday 12th May, 2019
Dreadnots
V
Clan na nGael
11:00am
Venue: Páirc Dreadnots
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Five
Sunday 12th May, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Glyde Rangers
11:00am
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Five
Sunday 12th May, 2019
Cooley Kickhams
V
Geraldines
11:00am
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Five
Sunday 12th May, 2019
St. Kevins
V
St Fechins GAA
11:00am
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Five
Sunday 12th May, 2019
Newtown Blues
V
St Mochtas
11:00am
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Five
Wednesday 15th May, 2019
St Brides
V
St Patrick's GFC
7:30pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Five
Wednesday 15th May, 2019
Glen Emmets
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Cusack Park
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Five
Wednesday 15th May, 2019
Geraldines
V
Kilkerley Emmets
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Five
Wednesday 15th May, 2019
Dowdallshill/Roche Emmetts
V
Stabannon/St Kevins
7:30pm
Venue:
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Five
Wednesday 15th May, 2019
St Fechins GAA
V
Glyde Rangers
7:30pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Five
Wednesday 15th May, 2019
Naomh Mairtin
V
Dreadnots
7:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Five
Wednesday 15th May, 2019
Clan na nGael
V
Newtown Blues
7:30pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Five
Wednesday 15th May, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Hunterstown Rovers GFC
7:30pm
Venue:
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
Kilkerley Emmets
V
Bye
12:00pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
St. Kevins
V
Bye
12:00pm
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
Cooley Kickhams
V
Na Piarsaigh
7:30pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
St Josephs
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Cluskey Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
Glyde Rangers/Westerns
V
Clan na nGael
7:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
St Mochtas
V
Dundalk Young Irelands
7:30pm
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
Roche Emmets GFC
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
St Patrick's GFC
V
St Brides
7:30pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Hunterstown Rovers GFC
7:30pm
Venue: Páirc Oilibhéar Pluincéad
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
Glen Emmets
V
Stabannon Parnells GFC
7:30pm
Venue: Cusack Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
Wolfe Tones Football
V
St Fechins GAA
7:30pm
Venue: Pairc Bhoilfe Toin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
Newtown Blues
V
St Nicholas GFC
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
Naomh Fionnbarra
7:30pm
Venue: Páirc Mhuire, Ardee
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Seven
Thursday 16th May, 2019
Mattock Rangers
V
Naomh Mairtin
7:30pm
Venue: Páirc Máiteoige
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Six
Wednesday 22nd May, 2019
Cooley Kickhams
V
St Brides
7:30pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Six
Wednesday 22nd May, 2019
St Patrick's GFC
V
Glen Emmets
7:30pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Six
Wednesday 22nd May, 2019
Stabannon/St Kevins
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Six
Wednesday 22nd May, 2019
Kilkerley Emmets
V
Dowdallshill/Roche Emmetts
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Six
Wednesday 22nd May, 2019
Dreadnots
V
St Fechins GAA
7:30pm
Venue: Páirc Dreadnots
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Six
Wednesday 22nd May, 2019
Glyde Rangers
V
Naomh Mairtin
7:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Six
Wednesday 22nd May, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Clan na nGael
7:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Six
Wednesday 22nd May, 2019
Newtown Blues
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
Cooley Kickhams
V
Bye
12:00pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Bye
12:00pm
Venue:
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
St Brides
V
Kilkerley Emmets
7:30pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
Geraldines
V
St Patrick's GFC
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
Dundalk Young Irelands
V
Roche Emmets GFC
7:30pm
Venue: Pairc Eire Og
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
Clan na nGael
V
St Mochtas
7:30pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
Geraldines
V
Glyde Rangers/Westerns
7:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
Na Piarsaigh
V
St Josephs
7:30pm
Venue: Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
Naomh Mairtin
V
St. Kevins
7:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Mattock Rangers
7:30pm
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
St Nicholas GFC
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
7:30pm
Venue: Jimmy Pentony Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
St Fechins GAA
V
Newtown Blues
7:30pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
Wolfe Tones Football
7:30pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eight
Thursday 23rd May, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Glen Emmets
7:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Seven
Wednesday 29th May, 2019
St Patrick's GFC
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Seven
Wednesday 29th May, 2019
Glen Emmets
V
St Brides
7:30pm
Venue: Cusack Park
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Seven
Wednesday 29th May, 2019
Stabannon/St Kevins
V
Kilkerley Emmets
7:30pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Under Sixteen Div One 2019
Seven
Wednesday 29th May, 2019
Dowdallshill/Roche Emmetts
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Páirc Naomh Bríd, Dowdallshill
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Seven
Wednesday 29th May, 2019
Glyde Rangers
V
Dreadnots
7:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Seven
Wednesday 29th May, 2019
Naomh Mairtin
V
St Fechins GAA
7:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Seven
Wednesday 29th May, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Newtown Blues
7:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Under Sixteen Division Two 2019
Seven
Wednesday 29th May, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Clan na nGael
7:30pm
Venue:
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
St Brides
V
Bye
12:00pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
Naomh Mairtin
V
Bye
12:00pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
St Josephs
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Cluskey Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
Glyde Rangers/Westerns
V
Na Piarsaigh
7:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
St Mochtas
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
Roche Emmets GFC
V
Clan na nGael
7:30pm
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
St Patrick's GFC
V
Dundalk Young Irelands
7:30pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
Kilkerley Emmets
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
Glen Emmets
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
7:30pm
Venue: Cusack Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
Wolfe Tones Football
V
Hunterstown Rovers GFC
7:30pm
Venue: Pairc Bhoilfe Toin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
Newtown Blues
V
Stabannon Parnells GFC
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
St Fechins GAA
7:30pm
Venue: Páirc Mhuire, Ardee
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
Mattock Rangers
V
St Nicholas GFC
7:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Nine
Thursday 30th May, 2019
St. Kevins
V
Naomh Fionnbarra
7:30pm
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Seven
Friday 31st May, 2019
St Patrick's GFC
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Seven
Sunday 2nd June, 2019
Cooley Kickhams
V
Clan na nGael
11:00am
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Seven
Sunday 2nd June, 2019
St Fechins GAA
V
St Brides
11:00am
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Seven
Sunday 2nd June, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
St. Kevins
11:00am
Venue: Páirc Oilibhéar Pluincéad
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Seven
Sunday 2nd June, 2019
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
V
Kilkerley Emmets
11:00am
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Seven
Sunday 2nd June, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
Bye
11:00am
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Seven
Sunday 2nd June, 2019
Naomh/Martin/Glen Emmetts
V
Dreadnots
11:00am
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Seven
Sunday 2nd June, 2019
St Mochtas
V
Naomh Fionnbarra
11:00am
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group B
Seven
Sunday 2nd June, 2019
Glyde Rangers
V
Newtown Blues
11:00am
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
St Josephs
V
Bye
12:00pm
Venue: Cluskey Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
Glen Emmets
V
Bye
12:00pm
Venue: Cusack Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
Geraldines
V
St Brides
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
Dundalk Young Irelands
V
Kilkerley Emmets
7:30pm
Venue: Pairc Eire Og
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
Clan na nGael
V
St Patrick's GFC
7:30pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
Geraldines
V
Roche Emmets GFC
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
Na Piarsaigh
V
St Mochtas
7:30pm
Venue: Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
Cooley Kickhams
V
Glyde Rangers/Westerns
7:30pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Naomh Mairtin
7:30pm
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
St Nicholas GFC
V
St. Kevins
7:30pm
Venue: Jimmy Pentony Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
St Fechins GAA
V
Mattock Rangers
7:30pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
7:30pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Newtown Blues
7:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Ten
Thursday 6th June, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Wolfe Tones Football
7:30pm
Venue: Páirc Oilibhéar Pluincéad
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Eight
Thursday 6th June, 2019
Kilkerley Emmets
V
Stabannon Parnells GFC
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Eight
Sunday 9th June, 2019
Clan na nGael
V
St Fechins GAA
11:00am
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Eight
Sunday 9th June, 2019
St. Kevins
V
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
11:00am
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Eight
Sunday 9th June, 2019
St Brides
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
11:00am
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Eight
Sunday 9th June, 2019
Cooley Kickhams
V
Bye
11:00am
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Nine
Tuesday 11th June, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
St. Kevins
7:30pm
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Nine
Tuesday 11th June, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Clan na nGael
7:30pm
Venue: Páirc Oilibhéar Pluincéad
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Nine
Tuesday 11th June, 2019
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
V
St Brides
7:30pm
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Nine
Wednesday 12th June, 2019
St Fechins GAA
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Subsidary League 2019 Group A
Nine
Wednesday 12th June, 2019
Kilkerley Emmets
V
Bye
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Bye
12:00pm
Venue:
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
Glyde Rangers/Westerns
V
St Josephs
7:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
St Mochtas
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
Roche Emmets GFC
V
Na Piarsaigh
7:30pm
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
St Patrick's GFC
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
Kilkerley Emmets
V
Clan na nGael
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
St Brides
V
Dundalk Young Irelands
7:30pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
Wolfe Tones Football
V
Glen Emmets
7:30pm
Venue: Pairc Bhoilfe Toin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
Newtown Blues
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
Hunterstown Rovers GFC
7:30pm
Venue: Páirc Mhuire, Ardee
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
Mattock Rangers
V
Stabannon Parnells GFC
7:30pm
Venue: Páirc Máiteoige
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
St. Kevins
V
St Fechins GAA
7:30pm
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Eleven
Thursday 13th June, 2019
Naomh Mairtin
V
St Nicholas GFC
7:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
Glyde Rangers/Westerns
V
Bye
12:00pm
Venue:
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
Wolfe Tones Football
V
Bye
12:00pm
Venue: Pairc Bhoilfe Toin
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
Dundalk Young Irelands
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Pairc Eire Og
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
Clan na nGael
V
St Brides
7:30pm
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
Geraldines
V
Kilkerley Emmets
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
Na Piarsaigh
V
St Patrick's GFC
7:30pm
Venue: Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
Cooley Kickhams
V
Roche Emmets GFC
7:30pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
St Josephs
V
St Mochtas
7:30pm
Venue: Cluskey Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
St Nicholas GFC
V
Naomh Fionnbarra
7:30pm
Venue: Jimmy Pentony Park
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
St Fechins GAA
V
Naomh Mairtin
7:30pm
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
St. Kevins
7:30pm
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Mattock Rangers
7:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
7:30pm
Venue: Páirc Oilibhéar Pluincéad
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Twelve
Thursday 20th June, 2019
Glen Emmets
V
Newtown Blues
7:30pm
Venue: Cusack Park
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Six
Friday 21st June, 2019
Naomh/Martin/Glen Emmetts
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin                
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Six
Friday 21st June, 2019
Glyde Rangers
V
Dreadnots
7:30pm
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Six
Friday 21st June, 2019
Naomh/Martin/Glen Emmetts
V
Newtown Blues
7:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin                
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Six
Sunday 23rd June, 2019
Cooley Kickhams
V
Bye
12:00pm
Venue: Fr McEvoy Park
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Six
Sunday 23rd June, 2019
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
V
St Patrick's GFC
11:00am
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Six
Sunday 23rd June, 2019
Clan na nGael
V
Naomh Fionnbarra
11:00am
Venue: Pairc Clan na Gael
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Six
Sunday 23rd June, 2019
St Fechins GAA
V
Cooley Kickhams
11:00am
Venue: Páirc Naomh Feichin
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Six
Sunday 23rd June, 2019
Geraldines
V
St. Kevins
11:00am
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Six
Sunday 23rd June, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
Newtown Blues
11:00am
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Six
Sunday 23rd June, 2019
St Mochtas
V
St Brides
11:00am
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Six
Sunday 23rd June, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Kilkerley Emmets
11:00am
Venue:
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Six
Sunday 23rd June, 2019
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
Hunterstown Rovers GFC
11:00am
Venue: Páirc Mhuire, Ardee
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
Dundalk Young Irelands
V
Bye
12:00pm
Venue: Pairc Eire Og
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
St Nicholas GFC
V
Bye
12:00pm
Venue: Jimmy Pentony Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
Geraldines
V
Clan na nGael
7:00pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
St Mochtas
V
Glyde Rangers/Westerns
7:30pm
Venue: Páirc Mochta
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
Roche Emmets GFC
V
St Josephs
7:30pm
Venue: Páirc de Róiste
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
St Patrick's GFC
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Páirc Eamoin
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
Kilkerley Emmets
V
Na Piarsaigh
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
Newtown Blues
V
Wolfe Tones Football
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
Ardee St. Mary's G.F.C.
V
Glen Emmets
7:30pm
Venue: Páirc Mhuire, Ardee
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
Mattock Rangers
V
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
7:30pm
Venue: Páirc Máiteoige
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
St. Kevins
V
Hunterstown Rovers GFC
7:30pm
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
Naomh Mairtin
V
Stabannon Parnells GFC
7:30pm
Venue: Pairc Naomh Mairtin
Referee: TBC
Under Twelve South 2019
Thirteen
Thursday 27th June, 2019
Naomh Fionnbarra
V
St Fechins GAA
7:30pm
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Under Twelve North 2019
Trirteen
Thursday 27th June, 2019
St Brides
V
Geraldines
7:30pm
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Seven
Friday 28th June, 2019
Geraldines
V
St Patrick's GFC
7:30pm
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Seven
Friday 28th June, 2019
Hunterstown Rovers GFC
V
Cooley Kickhams
7:30pm
Venue: Páirc Baile Fiach
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Seven
Friday 28th June, 2019
Newtown Blues
V
Ardee St. Mary's G.F.C.
7:30pm
Venue: Newtown Blues
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Seven
Friday 28th June, 2019
Kilkerley Emmets
V
Naomh/Martin/Glen Emmetts
7:30pm
Venue: Páirc Chill Choirle
Referee: TBC
Tom Duffy Trophies Division Three
Seven
Sunday 30th June, 2019
ORaghallaighs/Oliver Plunketts
V
Bye
12:00pm
Venue:
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Seven
Sunday 30th June, 2019
Naomh/Martin/Glen Emmetts
V
Roche Emmetts/Na Piarsaigh
11:00am
Venue: Pairc Naomh Mairtin                
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Seven
Sunday 30th June, 2019
Glyde Rangers
V
Clan na nGael
11:00am
Venue: Páirc Uí Taibh
Referee: TBC
Wee County Trophies Division Two 2019
Seven
Sunday 30th June, 2019
Naomh Fionnbarra
V
Dreadnots
11:00am
Venue: John Markey Park
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Seven
Sunday 30th June, 2019
Geraldines
V
St Fechins GAA
11:00am
Venue: Geraldines
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Seven
Sunday 30th June, 2019
St. Kevins
V
Cooley Kickhams
11:00am
Venue: Páirc Chaoimhín Naofa
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Seven
Sunday 30th June, 2019
Stabannon Parnells GFC
V
St Mochtas
11:00am
Venue: Stabannon Parnells
Referee: TBC
Acorn Insurance Division One
Seven
Sunday 30th June, 2019
St Brides
V
Newtown Blues
11:00am
Venue: Páirc an Chuinnigh
Referee: TBC